Zájezd do brněnského Mahenova divadla

Město Bystré v sobotu 1. října 2022 plánuje zájezd do brněnského Mahenova divadla. Může se zúčastnit kdokoliv, nejenom senioři. Mají stále volná místa v autobuse.

Zájezd do Mahenova divadla v Brně je plánován na 1. 10. 2022. Divadelní hra "Hana" vypráví o dramatickém osudu tří žen a jednoho století a byla zrealizována dle stejnojmenné knihy Aleny Mornštajnové. Představení se hraje od 19 hodin a končí ve 22 hodin.

K dispozici máme 50 vstupenek, odjezd je plánován na 16:45 z Bystrého. Zájezdu se může z Bystrého zúčastnit jakýkoliv zájemce. Občané z okolních obcí se mohou hlásit jako náhradníci. Cena vstupného je 750 Kč (senioři od 63 let hradí 525 Kč, děti, studenti a osoby se ZTP - sleva 50 %). Náklady na autobus činí 153 Kč na osobu.

Přihlaste se, prosím, osobně v IC Bystré od 5. - 9. 9. 2022 (uvedete jméno, bydliště, věk a telefon). Následný prodej vstupenek, včetně jízdného bude probíhat od 19. - 23. 9. 2022 v IC Bystré.

Více informací naleznete na webových stránkách města Bystré https://www.bystre.cz/mesto/mesto-a-okoli/aktuality-ve-meste/1240-zajezd-do-brnenskeho-mahenova-divadla